Nasze usługi


Projektowanie

Firma wykonuje projekty instalacji elektrycznych i teletechnicznych na potrzeby każdej inwestycji, zarówno budownictwa mieszkaniowego, biurowego, jak i przemysłowego.  Proponowane przez nas rozwiązania projektowe mają na celu opracowanie optymalnych rozwiązań technicznych i kosztowych. Specjalizujemy się w opracowywaniu dokumentacji projektowych od koncepcji, poprzez projekty budowlane i wykonawcze aż do sporządzenia dokumentacji powykonawczych.

Nadzorowanie

Nasza firma prowadzi nadzory w całym zakresie oferowanych usług. Zajmujemy się czynnościami sprawowanymi przez autora projektu lub Inasektora Nadzoru Inwestorskiego, począwszy od sprawdzenia zgodności realizacji prac z dokumentacją projektową oraz aktualnymi przepisami Prawa Budowlanego po uzgadnianie ewentualnych zmian w projekcie w przypadku konieczności znalezienia alternatywnego rozwiązania.

 

 

Wykonawstwo

Oferujemy wykonawstwo kompletnych instalacji elektrycznych i teletechnicznych dla obiektów przemysłowych, hal magazynowych, budynków użyteczności publicznej oraz budynków mieszkalnych. Zajmujemy się rownież wykonywaniem obiektów liniowych takich jak: linie kablowe, oświetlenie uliczne oraz parkowe.

Pomiary

Świadczymy usługi w zakresie kompleksowej kontroli stanu technicznego instalacji elektrycznych i piorunochronnych w obiektach budowlanych w tym: oględziny, badania, przeglądy, audyty energetyczne oraz pomiary instalacji elektrycznych.

 

Certyfikaty